Bibip.com - BLOG

Bibip.com - Kredili ikinci el oto satışı başlamıştır.

Bibip.com Koçfinans ortaklığı ile satılık ikinci el araba adresinde yer alan temiz, ekspertizli ve garantili 2el araçları bütçenize uygun taksitlerle almanız mümkün.

ikinci el taşıt kredisi pekçok bankanın öncelikli olarak tercih ettiği bir iş alanı olmadığı gibi, müşterilerine uygun kredi kullandırmakta da çok istekli olmayabilirler. 2el araba almak için eğer nakit birikiminiz yoksa, bankaların istedikleri belge ve evrakları toplamak bazen oldukça zorlu bir çabayı gerektirebilir. Araç sahibinin ruhsat bilgisi olmazsa olmaz olarak istenen bir belgedir. Öte yandan araç sahipleri de ruhsat bilgilerini güvenlik endişeleri sebebiyle her zaman alıcı adayları ile paylaşmak istemeyebilirler. Bu gibi durumlarda ikinci el taşıt kredisi başvurusu bile imkansız hale gelebilir.

sahibinden temiz ikinci el arabaların satıldığı bibip.com'daki birbirinden güzel satılık arabaları almak istediğinizde, artık bankadan ikinci el taşıt kredisi kullanmak için zahmete girmenize gerek yok. bibip.com ve koçfinans en uygun taşıt kredisini sizin için belirleyerek sahibinden satılık araçlarımızın taksitle satışına imkan sağlıyor.

Araç bedelinin %30'unu peşin ödedikten sonra kalan kısmını 48'aya kadar vadelendirip taksitle ikinci el araba alabilirsiniz. Üstelik peşinatınızı kredi kartıyla ödeyebilir ve yine peşinatı da kredi kartınıza taksitlendirebilirsiniz.

Kredi ön başvusu ve değerlendirmesi de çok kolay. Hemen destek hattımızı telefonla arayın veya canlı sohbet ile bağlanın. Size en uygun taşıt kredisinin ödeme planını hazırlayalım. Ayrıca bir kaç bilgiyi aldıktan sonra adınıza ikinci el taşıt kredisi başvurusunu hemen tamamlayıp ve aynı gün içinde taşıt kredinizin ön inceleme sonrası onay veya red durumunu bildirelim. Tüm bu işlemleri evinizden bile çıkmadan yapabilirsiniz.

 

Arabam Ne Kadar Eder

Satılık ikinci el araba

bibip.com'da yer alan seçme ve temiz 2el arabalar detaylı ekspertizi yapılmış, ihale ile satılık arabalardır. Listemizde yer alan ikinci el arabalardan bir kısmı aşağıdadır: