Bibip.com - BLOG

İstanbul Kozyatağı Çevresindeki Otoparklar

İstanbul'da sahibinden satılık temiz ve güvenilir bir araba arıyorsanız, siz de diğer pek çok müşterimiz gibi bibip.com'un sayfasını ziyaret etmişsinizdir. Bibip.com ofis merkezimiz İstanbul Kozyatağında. Biz sahibinden temiz araçların ekspertizini yaparak sertifikalandırdıktan sonra, ekspertiz raporu, tramer sorgusu, test sürüş bulgusu ve en ince ayrıntısına kadar çektiğimiz profesyonel fotoğraflarıyla web sayfamızdan satışa çıkartıyoruz, sattığımız araçlara da satış sonrası 90 gün garanti ve yol yardımı koruması sunuyoruz.

Aslında alış - veriş sürecinin uçtan uca gerçekleştiği güvenilir bir aracı olmamıza karşın, tüm sürecin sorumluluğunu aldığımız için bazı müşterilerimiz bizi bir galeri zannederek ofisimize de gelmek isteyebiliyor. (Toplantı odası ayarlanması ve iş planlaması için öncesinden randevulaşarak siz değerli müşterilerimizi her zaman ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.) Ayrıca araç almaya karar verdiğiniz (veya satıcı olarak müşterimizseniz) araç alım / satımı için işlem günü bibip.com ofisimize gelmeniz gerekiyor. bibip.com/iletisim sayfamızdan ulaşabileceğiniz adresimize eğer bir ainceleyebilirsiniz.

Kozyatağı İstanbul Anadolu yakasındaki iş merkezlerinin ve plazaların yoğun olduğu bir bölge ve buraya kadar geldiğinizde aracınızı nereler park edebileceğinizle ilgili bazı ip uçları vermek isterim.

  • Kozyatağı Carrefour alışveriş merkezinin açık otopark alanı çevredeki en büyük otopark alanıdır. E5 ve 2nci köprü yolunun kesişim noktasında olmasından dolayı çok rahat bulunabileceği gibi, yoğun bir otopark alanı olmasına karşın her zaman rahatça yer bulabilirsiniz. Önemli bir not Kozyatağı Carrefour otoparkı saat 10:00'da açıldığı için ziyaretinizi buna göre planlayınız.
  • E5'in kozyatağı tarafında E5 yan yol üstünde araç park etmek mümkündür.
  • Bulunduğumuz Byofis plaza'nın sokağı Sarıkanarya Sokak boyunca İspark tarafından işletilen yol kenarı park alanları mevcut. Benzer şekilde çevredeki diğer ara sokaklarda da aynı imkan var.

Arabam Ne Kadar Eder

Satılık ikinci el araba

bibip.com'da yer alan seçme ve temiz 2el arabalar detaylı ekspertizi yapılmış, ihale ile satılık arabalardır. Listemizde yer alan ikinci el arabalardan bir kısmı aşağıdadır: