Sıfır ayarında ikinci el araba; yani, sahibinden satılık araba almak isteyenlerin tercihi Bibip.com !

Ekspertizli ve garantili sahibinden satılık ikinci el otomobil alışının ve satışının yapıldığı bu platformda araba sahibi olmak çok kolay.

Bunun yanı sıra aracınızın kaç para edeceğini öğrenebilir ve sahibi olduğunuz ikinci el otomobilinizin de satışını yapabilirsiniz.

Hem alıcıya hem de satıcıya hitap eden Bibip.com ikinci el araba platformunda, sahibinden satılık araba alım ve satım işlemi parmaklarınızın ucunda. ikinci el araba satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri de güvendir. Profesyonel ekibimiz tarafınca gerçekleştirilen ekspertiz sonucu sahibinden satılık arabalar ilgili tüm detaylar ortaya koyulmaktadır. ikinci el arabaların alım ve satım prosedürleri ile ilgili daha fazla bilgiyi “Nasıl Çalışır” sayfamızdan ya da “İletişim” bölümünden bizlerle iletişime geçerek sağlayabilirsiniz.

Bibip.com 'da sadece sahibinden satılık 2el araba satılmasına karşın esnek ödeme seçeneklerimiz mevcut. Kredi kartıyla sahibinden satılık arabanın belirli bir kısmını online ödeyerek aracı opsiyonlama imkanınız vardır. Aracın kalan tutarını ister banka havalesi / EFT ile peşin yapabilirsiniz. Dilerseniz 2el sahibinden satılık araba bedelinin tamamını taşıt kredisi çıkartarak taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Sahibinden Satılık Araba Alım Süreci

1. Sahibinden satılık araba almak için, ikinci el araba ilan sayfalarında ekspertiz raporu, tramer kaydı ve en ince ayrıntısına kadar aracı inceleyip kapora ile sipariş edersiniz

2. Oto Satış buluşmasında ikinci el aracınızı inceler, test sürüşü yaparsınız. Beğendiğiniz aracı noter satışıyla teslim ederiz. Memnun kalmazsanız satış iptal olur ve kaporanız hemen iade edilir. Taksitle ikinci el araba almak isteyen müşterilere anlaşmalı bankalardan kredi kullandırabiliyoruz.

3. Sahibinden satılık araba alıyor olsanız bile noter satışı sonrası aracınız 90 gün boyunca mekanik arızalara karşı garanti ve yol yardımı korumasındadır.

Sahibinden İkinci El Araba Satış Süreci

1. Aracım ne kadar eder? Bir kaç tıkla öğrenin ve oto satış için ücretsiz ekspertiz randevusu alın.

2. İkinci El Arabanızı yerinde inceler, fotoğrafını çekeriz. Aracınız satılana kadar sizde kalmaya devam eder.

3. Satış günü ödemenizi yapar, 2. el araç satış vekaleti ile sizden teslim alırız.

4. İkinci el arabanız gerçek değerinde satılır, ödemenizi peşin olarak alırsınız.