OTO MAGAZİN

istanbulda sahibinden araba almak için ne yapmak gerekli?

istanbulda sahibinden araba almak için ne yapmak gerekli?

Araba sahibi olmak büyük şehirlerde bir lüks olmaktan ziyade büyük bir ihtiyaç. Tabiki trafik, park sorunu, yüksek akaryatık ve servis maliyetleri gibi araba kullanım maliyetinin ortalama gelir içinde önemli bir yer kaplasa bile sıfır otomobillerin üzerindeki yüksek vergi oranları sebebiyle pekçok kişinin ilk tercihi sahibinden araba almak olmaktadır. Eğer İstanbul'da sahibinden araba almak istiyorsanız hemen satılık ikinci el arabalarımızı incelemenizi tavsiye ederim.

Sahibinden araba almanın ilk alım maliyet avantajı haricinde uzun vadede aracınızın değer kaybetmesi endişesine de kapılmanıza da gerek yok. Kullandığını 2el oto sizin kullanımıza bağlı olarak çok az değer kaybedebilir ve döviz kurlarındaki ani yükseliş gibi bazı durumlarda ise prim yapabilir.

Sahibinden Araba Alırken Nelere dikkat etmek gerekli?

sahibinden satılık araba alırken dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi aracın güvenilir bir kişi veya kuruluşca detaylı ekspertiz incelenmesinin yapılmış ve sertifikalandırılmış olmasıdır. 2el araba nın geçmiş kaza kayıtları (tramer sorgusu) yapılmış, işin ehli uzmanlarca sürüş testinin yapılması önemlidir.

İstanbul'da sahibinden araba nereden alınır?

Eskiden, ikinci el araba almak çoğu zaman uzmanlık ve büyük ölçüde şans gerektiren riskli bir karar olarak anılırdı. Bu yüzden de pekçok insan sahibinden araba almak için başladıkları arayışlarına, araba bayisinden sıfır KM bir otomobil alarak arayışlarını sonlandırmışlardır. Gelişen iletişim teknolojisi ve yaygın kullanımı sayesinde artık klasik yöntemlerle büyük risk ve zorluk içeren 2 el oto alım gibi işlemler, parmaklarınızın ucundaki bir kaç tuşla kolayca halledilebiliyor.

Artık İstanbul içinde de uzun yolculuklarla şehrin bir ucundan bir ucuna sahibinden araba bakmak için girmenize gerek yok.

Hemen cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan, bibip.com adresine bağlanın kendimiz için beğenerek seçtiğimiz sahibinden satılık 2el oto listesinden dilediğiniz aracı hemen kapora ödeyerek sipariş edin.

Sahibinden satılık araba almak için siz de hemen satılık araba listemizi inceleyin.

Arabam Ne Kadar Eder

Satılık ikinci el araba

bibip.com'da yer alan seçme ve temiz 2el arabalar detaylı ekspertizi yapılmış, satış sonrası garanti korumasıyla satılmaktadır. Dilerseniz taksitle araba için anlaşmalı bankalarımızdan kredi kullandırabiliriz. Listemizde yer alan ikinci el arabalardan bir kısmı aşağıdadır: