OTO MAGAZİN

YABANCILAR ÜLKEMİZDE HANGİ ROTALARI TERCİH EDİYOR?

YABANCILAR ÜLKEMİZDE HANGİ ROTALARI TERCİH EDİYOR?

YABANCILAR ÜLKEMİZDE HANGİ ROTALARI TERCİH EDİYOR?

Her köşesi ayrı güzel olan ülkemizde uçaklarla seyahat eden ve paket tur satın alan turistlerin yanı sıra araç kiralayarak eşsiz güzergahların tadına varan hatırı sayılır bir kitle var. Turistlerin ülkemizde araba ile gezmeyi tercih ettiği birçok rota bulunmasına rağmen, Antalya-İzmir arasındaki sahil şeridi en çok tercih edilenler arasında öne çıkıyor. Özellikle ülkemizdeki yol örgüsünün iyileştirmesi sonrasında otomobil ile güvenli seyahat artık çokça revaçta. Duraklayarak yapılan seyahatler misafirlerin gezi, sportif faaliyet, yeme içme  ve kültürel aktiviteleri tek bir tatil programı içerisinde harmanlamasına olanak sağlıyor.

Turistler arasında Antalya havalimanından araç kiralayarak Kaş, Fethiye, Marmaris ve Bodrum üzerinden  Selçuk’a ve İzmir’e karayolu ile seyahat olduka popüler. Üstelik araçları İzmir havalimanında teslim etmek de mümkün.

Kaş’da yenilecek eşsiz Akdeniz balıkları, Fethiye’nin muhteşem denizleri, bodurumun eşsiz geceleri ve Selçuk’un eşsiz tarihi dokusu bu rotanın sayısız güzelliklerinden sadece bir kaçı.

Bu güzergah yerli gezginlerimize de önereceğimiz çok keyifli bir rota. Bibip.com’dan alacakları garantili, ekspertizli, 2. El arabalar ile keyifli seyahatler müşterilerimizi bekliyor. Üstelik Türkiye’nin her yerinde 90 gün boyunca geçerli 7/24 yol yardımı hizmeti koruması ile.

Arabam Ne Kadar Eder

Satılık ikinci el araba

bibip.com'da yer alan seçme ve temiz 2el arabalar detaylı ekspertizi yapılmış, satış sonrası garanti korumasıyla satılmaktadır. Dilerseniz taksitle araba için anlaşmalı bankalarımızdan kredi kullandırabiliriz. Listemizde yer alan ikinci el arabalardan bir kısmı aşağıdadır: