Yardım

Cevap

bibip.com üzerinden ihalesini kazanmış olduğunuz aracın satış bedelini ödemeniz ve satış için gerekli olan vekaletinizi bize iletmeniz durumunda noter satış işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.Araç teslimatı için aracın bulunduğu lokasyona gitmeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz aracınız çekici vasıtasıyla bulunduğunuz lokasyona gönderilmektedir. Teslimat noktasına olan uzaklığa göre çekici ücretleri değişmektedir.

Cevap

Araç değerlemesini, piyasadaki ikinci el araba alım satım hareketlerini günlük olarak detaylı takip eden piyasa analiz yazılımımız ile yapıyoruz. İlan fiyatları piyasadaki emsal araçlar için gerçekleşen en düşük fiyatlı satış bedelleri dikkate alınarak belirlenmektedir. Bu sayede bibip.com’da müşterilerimize daima KALİTELİ ve İYİ FİYAT’lı 2.el arabalar sunulmaktadır.

Cevap

Çok kolay. Satılık araç listesinden beğendiğiniz aracın resmine tıkladığınızda aracın içeriğine ve özelliklerine ulaşırsınız buradan "TEKLİF İÇİN PROVİZYON EKLE" tuşuna basın çıkan ekranda ödeme detayları belirecektir. Bu aşamada Provizyon için Kredi kart bilgilerinizi girerek “ÖDEME YAP” tuşuna basın Provizyon bedeli kartınızdan alınmış olur ve Bir (1) gün içerisinde ilgilendiğiniz araçlara teklif yapabilirsiniz. Provizyon bedelimiz 750 TL ’dir ve satın alım gerçekleşmediği taktirde günün sonunda hiç bir kesinti yapılmadan kartınıza iade edilir. Açık arttırmayı kazanmanız halinde 2 iş günü içerisinde araç alım vekaletinizi ve kalan bakiyeyi bibip.com’a (bibip.com Teknoloji Pazarlama ve Tic. Aş.) iletmeniz gerekmektedir. Satış işlemi bibip.com ekibi tarafından sizin adınıza 1 iş günü içerisinde gerçekleştirilerek aracınız bulunduğu lokasyondan teslim edilir. Talep etmeniz durumunda ücreti karşılığında nakliye hizmetimiz bulunmaktadır.

Cevap

Müşterilerimiz beğendikleri aracı anlaşmalı bankalarımızdan taşıt kredisi kullanarak satın alabilirler. Kredi kullanmak isteyen müşterilerimizin sipariş sırasında bu isteklerini belirtmeleri gerekir. Kredi başvuru işlemleri için sipariş sonrası yetkililerimiz müşterimize ulaşarak gerekli işlemleri gerçekleştirmektedir. Müşterimizin KKB notu yahut başka bir sebeple krediye engel durumu olmaması durumunda 1 iş günü içerisinde kredi işlemleri sonuçlanmaktadır.

Cevap

Bibip.com olarak sahibinden satılık 2. El arabaları yalnız 6 yaşını ve 120,000 km'yi geçmemiş olması ve büyük hasarı olmaması durumunda sistemimize kabul ediyoruz. Hali hazırda binek ve SUV tipi araçların satışını gerçekleştiriyoruz. Ekspertiz sonrası size kati fiyat teklifi sunulur. Sunulan teklif aracınızın konsinye satışı içindir. Konsinye satışlarda aracınızın satış yetkisini 30 gün boyunca yalnız bibip.com’a verirsiniz, aracınız satılana kadar sizde kalmaya devam eder. Dilerseniz finansman, stoklama ve alım/satım maliyetleri kati fiyat üzerinden düşülerek aracınızı hemen de satabilirsiniz. Bu durumda aracınızı bibip.com'a satış ile birlikte teslim edersiniz. Hemen satış seçeneği her araca ve her durumda uygulanamamaktadır. Aracınızın hemen satış kapsamına girip giremeyeceğini Ekspertiz sonrası öğrenebilirsiniz

Cevap

Çok basit. Anlaşmalı olduğumuz ekspertiz istasyonlarından randevunuzu oluşturup aracınızı ekspertiz ve fotoğraf çekimleri için belirlenen lokasyona götürmeniz durumuda aracınız , incelenecektir ve fotoğraf çekimi yapılacaktır. Sonrasında aracınız sistemimize yüklenip ihale üzerinden satışa hazır hale getirilecektir.